История фабрики WAKEWOOD

Отримувати свій досвід компанія почала з майстерні з реставрації ексклюзивної антикварних меблів, повертаючи до життя твори мистецтва майстрів червонодеревників минулих епох.

У березні 1996р. для виготовлення індивідуальних замовлень відкрилося невелике столярне виробництво, в якому виготовляли класичну меблі зі складними елементами: різьблення, поту, позолоти. А також виготовлення інтер’єрів преміум і еліт класу в різних стильових рішеннях – класика, бароко, ампір французький, російський і модерн різних напрямків, набираючи тим самим досвід і заслуговуючи репутацію стабільного виробника якісної продукції в Україні.

Поступово компанія, збільшуючи обсяги виробництва, активно розширювала парк обладнання, тим самим набуваючи нові можливості і освоюючи нові технології.

Девіз нашої компанії: «Не бачимо сенсу в тому, щоб робити звичайні речі – їх і без нас робить багато людей».

Кожен раз наша мета була здати об’єкт, який справить враження на замовника. У 2008 р вийшла перша колекція міжкімнатних дверей компанії «Wakewood».

Колекція складалася з дверей в сучасному стилі і своєю неординарністю викликала інтерес споживачів.

Щороку ми випускаємо нову колекцію дверей, в якій наші вироби завжди по дизайну відрізняються від продукції інших виробників.

Сьогодні досягнення компанії «Wakewood» це:

➢ Висока якість і надійність продукції, що випускається.
➢ Неординарний модельний ряд.
➢Шірокий асортимент продукції від стандартних міжкімнатних до дверей прихованого монтажу на алюмінієвих коробах, з елементами скла і кам’яного шпону і т.д.
➢ Експериментальний цех по розробці нових моделей.
➢ Висока продуктивність.
➢ Відомий бренд виробника дверей в сучасному стилі.
➢ Високий рівень капіталовкладень в оновлення технологій виробництва.
➢ Постійно доповнює парк обладнання.
➢ Оперативна робота над зауваженнями і проханнями наших партнерів.
➢ Проведення майстер класів для ознайомлення з новими технологіями для партнерів.
➢ Динамічний розвиток компанії.

Розвиток компанії

Пріоритетом для фабрики є: висока якість, оперативне виготовлення, організація комфортної роботи з партнерами, дотримання взятих на себе договірних зобов’язань, виконання гарантійних і після гарантійних зобов’язань.

Сучасне життя, нові тенденції і колосальні зміни в стилях інтер’єрного дизайну направляють нас на нові ідеї і розробки у виробництві.

Ми прагнемо до розвитку, вчимося на помилках і намагаємося бути кращими у своїй справі.